KONST / Litografier / Färglitografi 11609049
nr 1160 9049
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografi, 1979, Interiör, signerad och numrerad 109/270, motivet: 74x55
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 5 februari 2018
kl 20:23:21
400 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas